Bramy garażowe dla domu i dla firmy

Poznaj bramy garażowe od Beditom – są one dostępne z kilku różnych materiałów, z których każdy ma zalety i wady.
Sprawdź co oferuje każdy materiał, wraz z sugestiami dotyczącymi porównania różnych opcji.

1. Aluminiowe drzwi mają wiele cech podobnych do stalowych bram, z opcjonalnym teksturowaniem ze sztucznego drewna i trwałymi wykończeniami. Aluminium jest lżejsze i tańsze niż stal, ale istnieje większe prawdopodobieństwo jego wgniecenia – świetnie nadają się na bramy garażowe dla przemysłu.

2. Stal jest najpopularniejszym materiałem na bramy garażowe i nie bez powodu. Drzwi stalowe są niedrogie, trwałe, łatwe w utrzymaniu i dostępne w prawie każdym stylu. Stal może być malowana i jest dostępna w teksturach imitujących drewno. Przy zakupie stalowej bramy garażowej z firmy Beditom warto zastanowić się nad dwiema cechami. Po pierwsze, stal jest słabym izolatorem, więc izolowane drzwi są mądrym wyborem dla oszczędzania energii (i redukcji hałasu). Po drugie, bramy garażowe mają panele stalowe o różnej grubości. Niedrogie drzwi mają cienkie panele ze stali o grubości 27 lub 28. Choć niedrogie i odpowiednie dla wielu garaży, drzwi te nie wytrzymają dobrze uderzenia (na przykład z koszykówki).

3. Pierwsze bramy garażowe zostały wykonane z drewna, a drewno nadal przemawia do osób poszukujących tradycyjnych stylów i materiałów. Drzwi drewniane wyglądają obłędnie. W firmie Beditom oferowane są w różnych stylach, które mogą obejmować okna. Najtańszą opcją jest malowane drewno z płaskimi panelami z płyty pilśniowej. Drzwi drewniane kosztują więcej, ale oferują ciepło naturalnego drewna, które może mieć duży wpływ na atrakcyjność i wartość Twojego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × one =