Slim Jim umożliwi awaryjne otwieranie samochodów Wrzeszcz

Slim Jim to cienka metalowa listwa służąca do awaryjnego otwierania samochodów Wrzeszcz odblokowywania drzwi samochodu. Otwarcie zamkniętych drzwi za pomocą tego narzędzia wymaga trochę praktyki. Ponadto istnieje większe prawdopodobieństwo rozerwania izolacji drzwi i przewodów wewnątrz.

Jak szybko wykonać awaryjne otwieranie samochodów Wrzeszcz? Włóż narzędzie do drzwi po stronie pasażera, ponieważ drzwi kierowcy mają więcej przewodów. Przepchnij Slim Jim przez taśmę uszczelniającą i użyj jego haczykowatego końca, aby zapiąć wnętrze mechanizmu blokującego (który znajduje się pod kołkiem blokującym). Gdy hak mocno chwyci blokadę, pociągnij go do góry, aby odblokować blokadę. Jeśli samochód ma zamek ręczny, istnieje szansa, że ​​bagażnik jest otwarty, mimo że drzwi są zamknięte. W takim przypadku możesz dostać się do środka w ten sposób. Otwórz bagażnik i popchnij tylne siedzenia do przodu, aż pojawi się wystarczająco przestronny otwór, abyś mógł wczołgać się do środka. Następnie możesz ręcznie otworzyć drzwi samochodu.

Pamiętaj, że masz wykonać awaryjne otwieranie samochodów Wrzeszcz i używasz narzędzia do odblokowania samochodu bez kluczyka, być może będziesz musiał spróbować kilka razy. Uważaj, aby po drodze nie uszkodzić osłony pogodowej ani nie zarysować szyby okiennej. Jeśli Ci się nie uda – wezwij pogotowie zamkowe oferujące awaryjne otwieranie samochodów Wrzeszcz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sixteen − 4 =