Panna młoda i pan młody, z … Zombie!

Oświetlenie w tym miejskim zaułku było fajne! Mam na myśli ciepło. Albo mam na myśli więcej bursztynu w kolorze i fajne w użyciu! Lub 2700 K. Lub .. nieważne!
Zawsze fascynowało mnie zestawienie tła grunge i miłej pary ślubnej! Teraz, gdy chętna para weselna wchodzi w ciemną alejkę z błotem i fujanką, zabiera namiętnego i przekonującego fotografa! (… i obietnica czyszczenia sukienki) Utrzymanie sukni ślubnej w obrzydliwym otoczeniu to umiejętność, której uczę na lekcji!
Aby naprawdę oddzielić parę (którzy byli głęboko rozmowni o zapachach alei) z tła, chciałem sylwetkę z oświetleniem obręczy. Ustawiłem moje światło słoneczne Sunpak LED-126 w dłoni stajennej ukrytej za parą, ponieważ było małe i rzuciło szerszą wiązkę światła.
 

Jest to przykład, w którym jakość światła nie ma znaczenia, a korzystanie z tego panelu było w porządku. Nigdy nie używam Sunpaka na twarzach przednich par, jeśli martwię się jakością światła na tonach skóry. Używam wyższej jakości Wescot Ice Light lub Dedolight LEDzilla dla lepszego odcienia skóry. 

Z moim obiektywem Canon 24 mm 1.4 w aparacie Canon 5D Mark II upadłem na błotnistą ziemię, aby ustawić aparat jak statyw, aby ustabilizować wolniejszy czas otwarcia migawki na krawędzi małej, brązowo-czekoladowej durszlicy zaatakowanej przez kałużę. 

A potem … z drugiej strony ulicy dobiegły dziwne dźwięki; głośne i pozornie nieprzyjemne, trudno dostrzegalne gardłowe dźwięki zwierząt! Było ciemno i nie mogłem zdecydować, czy mam walczyć, czy uciekać! Oczywiście, musiałbym opuścić pannę młodą! Czy możesz sobie wyobrazić próbę ucieczki z zombie? Cóż, mam na myśli szybkie zombiaki z jej wielką, puszystą sukienką? Przepraszam. Była zombie przynętą! Już miałem rozpocząć swój sprint, kiedy z ciemności wyszło pięć uśmiechniętych nastolatków mówiących: „Gratulacje!” Nie typowy hit, który mogę zakończyć!
Powrót do sesji zdjęciowej:
Prześwietlam, by przynieść więcej ambientowego oświetlenia. Niełatwo było połączyć wszystkie elementy puzzli dla uzyskania mocnej i dynamicznej kompozycji, ale zawsze jest to satysfakcjonujące doświadczenie!
Para była szczęśliwa, że ​​odszedł. Sukienka była bez skazy. Moje nerwy zostały zniszczone. Wszystko było dobrze! Bez apokalipsy!
Posiadam asortyment super tanich niedrogich lamp LED. Używam ich do zaznaczania pierwszoplanowych i tła elementów, oświetlenia obręczy, światła do włosów, bocznego światła bocznego, ustawień stołu oświetleniowego i innych.
Jestem wielkim zwolennikiem przenośności i łatwości użytkowania. Sunpak LED-126 i Sima SL-100LX Pro LED to miłe małe lampki utrzymywane w mojej torbie, które rzucają trochę światła, kiedy tego potrzebuję!
Kolejne świetne zastosowanie w przypadku lekkich lamp LED wideo? Oświetlając drogę z ciemnego zaułka, gdy ścigają go szybkie zombie! Oczywiście!