Jak uzyskać gęste włosy?

Jeśli twoje włosy są przerzedzone lub wykazują oznaki przerzedzenia, istnieje wiele fryzur i cięć, które możesz wziąć pod uwagę, że podstępnie pomyślisz, że masz zmysłową głowę. Pomogą w tym także odpowiednie produkty na gęste włosy. Szampony i odżywki bezsiarczanowe, produkty zagęszczające, które są przeznaczone do pęcznienia włosa i nadania mu blasku, a także objętościowe produkty do stylizacji sprawią, że Twoje włosy stają się gęste.

Sposób przycinania i układania włosów będzie odgrywał ogromną rolę w uzyskaniu odpowiedniej objętości i gęstości włosów – zrób to dobrze, a przerzedzające się włosy staną się nie tylko łatwiejsze w zarządzaniu, ale będą wyglądać na pełniejsze i grubsze. Długie włosy nie zawsze są najlepsze dla osób cierpiących na przerzedzenie włosów i łysienie. Może to wyolbrzymić płaskość i sprawić, że włosy będą wyglądać trochę martwe. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​grzywki i krótsze warstwy z przodu często wzmacniają kształt, w którym z pozoru gęste włosy wyglądają często na najcieńsze lub najsłabsze. W przypadku mężczyzn krótsze fryzury są na ogół lepsze do przerzedzania włosów, ponieważ długie cienkie włosy mogą czasami wyglądać na nieco przezroczyste lub szeptane. Powiedziawszy powyższe, tak naprawdę nie ma jednej złotej zasady na gęste włosy, która pasuje do wszystkich i każda sprawa musi być rozpatrzona indywidualnie.


W Lion’s King oferujemy naszym klientom środek na gęste włosy, w którym nasz stylista nada ci spersonalizowany styl i / lub kolor w oparciu o własną teksturę włosów. Jeśli masz długie włosy, ale duże szanse na łysienie, światło z łatwością będzie w stanie przez nie prześwitywać, szczególnie jeśli jest jasne lub siwe. To automatycznie sprawia, że ​​włosy wydają się cieńsze, ale po odcięciu części długości i wybraniu tępych końców, strukturalny kształt bloku natychmiast doda dodatkowego wyglądu. To samo dotyczy stępionego boba lub cięcia na średniej długości, a jeśli wybierzesz boba, rozważ skrócenie go z tyłu i dłuższego z przodu, ponieważ stopniowane style zmuszają włosy do przodu, aby wyglądały na grubsze.

Nie ma wątpliwości, że nierówne warstwy powodują, że włosy są pofałdowane i poruszają się, ale nie są idealne, jeśli włosy są przerzedzone. Poproś fryzjera, aby ograniczył warstwy do minimum i przylgnął do połowy długości i końcówek – chcesz, aby włosy znajdujące się najbliżej skóry głowy pozostały tak gęste, jak to możliwe. Jeśli chodzi o stylizację włosów w domu: wybranie najlepszych formuł do stylizacji jest ważne, czasami przerzedzenie włosów może być po prostu drobniejsze, aby uniknąć ciężkiego, tłustego produktu, ale przerzedzenie włosów może również oznaczać puszystość i sztywność, lepiej sobie z tym poradzić stosując zagęszczający balsam lub trochę pianki. Spróbuj rozczesać włosy natryskiem zwiększającym objętość, takim jak Lion’s Hair, gdy jest mokry, i dodaj środek teksturujący przez warstwy po wyschnięciu włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × two =