Jak wygląda wiercenie w betonie?

Diamentowe brzeszczoty do cięcia betonu i marmuru różnią się od wszystkich innych diamentowych brzeszczotów, ponieważ mają specyficzną funkcję cięcia tylko marmurów. Ponieważ beton i marmur jest wysoce krystaliczną formą wapienia, ostrza używane do jego cięcia są produkowane specjalnie, a lutowane próżniowo – ostrza galwaniczne mają głęboko osadzone syntetyczne cząstki diamentu w metalowej powłoce, mają długość tak cienką, że wynoszą 10 mikrometrów grube i służą głównie do precyzyjnego cięcia.

Z drugiej strony wiercenie w betonie i lutowanie próżniowe jest wykonane z syntetycznych cząstek diamentu na zewnętrznej krawędzi ich okrągłego stalowego ostrza spawanych w piecu do lutowania próżniowego i są one specjalnie zaprojektowane do cięcia szerokiej gamy różnych materiałów, takich jak stal, żelazo i beton. Diamentowe ostrza do cięcia marmuru i wiertła do czynności jaką jest wiercenie w betonie mają osadzone diamenty lub na zewnętrznej stronie.

Grubość ostrza i wiertła ma znaczenie: niektóre kulki są bardzo grube. Jeśli chcesz zmniejszyć takie materiały, weź pod uwagę szerokość ostrza. Grubość ostrza określa jego twardość, a grubsze nacięcia mają większą precyzję i lepszą wydajność, ponieważ zapewniają większą sztywność. Ale jeśli weźmiesz pod uwagę cieńszy czynnik cięcia w produkcji mebli, możesz użyć mniejszego ostrza i wiertła, które wywierci w betonie otwory.

Cena ostrza: Diamentowe piły tarczowe dostępne bez recepty są dość przystępne, ponieważ nowa tarcza kosztuje 100–30 złotych, a wynajem kosztuje 35 złotych dziennie lub 100 złotych tygodniowo. Aby uzyskać najlepszą jakość pił diamentowych, możesz je otrzymać już od 19,00 złotych do nawet ponad 1000 złotych. Znajomość tych podstawowych wskazówek pomoże ci w zakupie odpowiednich pił diamentowych do cięcia. Dlaczego chcesz sięgać po diamentowe piły do ​​cięcia betonu? Dajmy ci kilka zalet używania diamentowych pił do cięcia i wierteł do czynności jaką jest wiercenie w betonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − 3 =