Złącza swagelok

Złącza swagelok pomagają zmniejszyć rozmiar zespołu, zapasy montażowe, czas instalacji i koszty pracy, ponieważ upraszczają instalację i eliminują trudne problemy z wyrównaniem i potencjalnymi punktami przecieków Jeśli szukasz sposobów na uproszczenie instalacji, oszczędność czasu, zmniejszenie kosztów i potencjalnych punktów przecieków, sprawdź katalog złączek rurowych Swagelok. Jeśli widziałeś katalog wcześniej, ale nie ostatnio, czas na kolejną wizytę.

Zmniejsz zapasy:
Złącza swagelok można stosować z dowolnym łącznikiem rur Swagelok w katalogu. Jeśli magazynujesz kolanka i trójniki w różnych rozmiarach i materiałach, wraz z powszechnie używanymi adapterami Swagelok, wyeliminujesz potrzebę magazynowania specjalnych łączników, które mogą mieć długi czas realizacji. Łączniki rurowe Swagelok są dostępne w szerokiej gamie konfiguracji, dzięki czemu można łatwo dostosować z wielu różnych gwintów do rurki lub zmniejszyć rozmiar rurki za pomocą tylko jednego łącznika rurkowego lub złącza swagelok. Złącza swagelok zmniejszają rozmiar twojego zestawu. Złączki, zawory i inne elementy układu płynów można ściśle łączyć za pomocą adapterów rurowych. Korzystanie z nich przyspieszy również instalację, ponieważ będziesz potrzebować mniej połączeń. Oznacza to również mniej potencjalnych punktów przecieków. Pozwoli to zaoszczędzić czas i koszty pracy.

Oto przykład: Zespół adaptera rury. W górnym zespole nie stosuje się łączników rur Swagelok z adapterami rurowymi. Tak działa dolny zespół. Zespół dolny ma trzy mniej połączeń, co skraca czas instalacji i obniża koszty, zmniejsza powierzchnię montażową zespołu i usuwa potencjalne punkty przecieku. Wyobraź sobie, że odbywa się to w znacznie większym zespole lub w całym systemie, i możesz zobaczyć, jak możesz wykorzystać zalety jakie mają złącza swagelok na różne sposoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 14 =