Skąd zamówić urny na prochy?

Płyta pilśniowa o średniej gęstości: MDF to produkt z drewna inżynieryjnego wytwarzany przez rozbijanie resztek drewna twardego lub miękkiego na włókna drzewne. Urny na prochy MDF są niedrogą alternatywą dla drewnianych urn kremacyjnych.

Pewter: stop metali składający się z miedzi i antymonu, inaczej cyny i ołowiu. Urny na prochy cynowe mają jasny i błyszczący wygląd. Z biegiem czasu metal może się utleniać i nabierać szarawego odcienia. Cyna jest często powlekana mosiądzem.

Serpentyn: Ciemnozielony minerał występujący w skałach serpentynitowych, znany również jako „Nowy Jadeit”. Serpentynowe urny na prochy mają piękny jasnozielony odcień z białymi marmurkami i błyszczącą powierzchnię zewnętrzną, która jest miękka w dotyku.

Steatyt: skała metamorficzna wydobywana od tysiącleci. Steatyt składa się głównie z talku, który jest bardzo łatwy do wyrzeźbienia. Urny na prochy ze steatytu są nieporowate i odporne na ciepło.

Drewno: Wiśnia, klon, sosna, dąb, orzech i topola to najpopularniejsze materiały używane do produkcji drewnianych urn. Drewniane urny prochowe i pamiątki mogą być bejcowane lub ozdobione intarsjami, aplikacjami i grawerami laserowymi.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik po wielu różnych materiałach na urny zapewni wgląd potrzebny do podjęcia najlepszej decyzji dla siebie lub bliskiej osoby. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tych materiałów lub chcesz dowiedzieć się więcej o urnach dostępnych w OneWorld Memorials, skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli pomóc w tym trudnym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + 5 =