Gdzie udać się na warsztaty kobiecości?

Energia męska jest powszechnie postrzegana jako biegunowe przeciwieństwo energii kobiecej; jest przewidywalność i sztywność. Normą są zasady i porządek, logiczne myślenie i rywalizacja. Według warsztatów kobiecości: „Innym sposobem spojrzenia na męską energię jest wiedza, podczas gdy żeńska jest wiedzą. Wiedza jest statyczna z dokładnymi wymiarami i dokładnym projektem warsztatów kobiecości. Podczas gdy wiedza zmienia się na zawsze. Nie jest to poziom wiedzy do osiągnięcia, ponieważ gdy już go osiągniesz, otwiera on nowe możliwości, a tym samym inspiruje do dalszego rozwoju”.

Oto główne sposoby, w jakie możesz zacząć wykorzystywać swoją kobiecą energię gdy udasz się na warsztaty kobiecości:

Energia kobieca nie powinna kolidować z energią męską. Obie energie powinny być ujarzmione w każdej osobie: wybierz i wybierz to, co jest dla ciebie najlepsze, jednocześnie zachowując równowagę między nimi. Nie chodzi o noszenie stereotypowej etykiety dla mężczyzn lub kobiet, chodzi o to, co sprawia, że ​​jesteś bardziej pewny siebie.
Nie bój się mówić, co myślisz. Jako kobieta masz głos. Masz ważne opinie i pomysły, które zasługują na wysłuchanie. Nie pozwól, aby przeciwnicy, hejterzy lub trolle powstrzymali Cię przed mówieniem, co myślisz.


Bądź otwarty na otrzymywanie – tego nauczą Cię warsztaty kobiecości. Poproś o pomoc lub wsparcie. Miło jest być niezależnym, ale czasem lepiej nie wchodzić sobie w drogę. Czcij się prezentami; rozpieszczanie siebie jest darem samym w sobie. Ważne jest, aby pamiętać, że od czasu do czasu zasługujesz na coś wyjątkowego. Warsztaty kobiecości mogą być świetnym początkiem Twojej drogi jako spełniona kobieta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventeen + seventeen =