Zapisz się na obozy windsurfingowe Chałupy!

JAK DŁUGO TRZEBA BY UCZYĆ SIĘ KITE’A?
Podczas 2-3 godzinnego kursu degustacyjnego uzyskasz pierwszy krótki wgląd w ten sport. To dobry wybór, jeśli nie jesteś jeszcze tego pewien. Ale po kursie degustacyjnym jesteś daleki od bycia gotowym. Powinieneś zarezerwować kurs kitesurfingu na co najmniej 8 godzin, a jeszcze lepiej 12 godzin. Odbywa się to w ciągu 2-3 dni. Niektóre ośrodki oferują obozy windsurfingowe Chałupy weekendowe lub imprezy tygodniowe – również bardzo dobry wybór. Po kursie zdecydowanie powinieneś zaplanować trochę wolnego czasu na ćwiczenia, ponieważ tylko praktyczne utrwalenie tego, czego się nauczyłeś, pozwoli Ci dogłębnie nauczyć się kitesurfingu.

Na naukę kitesurfingu na obozach windsurfingowych Chałupy zalecamy zaplanować co najmniej tydzień. Krótkie wakacje są oczywiście bardzo odpowiednie do tego. W ten sposób będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby przećwiczyć podstawy – takie jak obsługa latawca, start i lądowanie z wody, pierwsze metry jazdy, ewentualnie skręcanie – bezpiecznie iw różnych warunkach. Inwestycja większej ilości czasu jest oczywiście zawsze zalecana. Ponieważ kitesurfing jest sportem naturalnym i zależy od pogody, pływów i wiatru, możliwe jest, że w Twoim tygodniu nie będzie odpowiednich warunków do uprawiania kitesurfingu.

Będziesz bardzo dumny, gdy pomyślnie pokonasz pierwsze 20-30 metrów gdy trwają obozy windsurfingowe Chałupy. Co za nieopisanie piękne uczucie ślizgać się po wodzie! To początek pięknej (ale i długiej) drogi. Teraz czas na zdobycie doświadczenia, aby stać się całkowicie niezależnym kitesurferem, który potrafi bezpiecznie uprawiać kitesurfing w każdych warunkach i ma wszystko pod kontrolą. Trochę cierpliwości i dużo praktycznego czasu na trening, bo każda minuta na wodzie z latawcem pomaga i prowadzi dalej na obozy windsurfingowe Chałupy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventeen − fifteen =