Kolie bursztyn zamów z Tibuki!

Jeśli jesteś zainteresowany oryginalnymi produktami z bursztynu bałtyckiego dla siebie lub na prezent, nie wahaj się i odwiedź nasz SKLEP – tam kolie bursztyn!

Warto wspomnieć, że niektórzy celebryci noszący kolie bursztyn również popierają ten trend, fotografując swoje dzieci w bursztynowych naszyjnikach, co przyczynia się do wzrostu popularności tych akcesoriów. Uważa się, że kwas bursztynowy jest odpowiedzialny za większość korzyści płynących z ząbkowania, które zapewniają bursztynowe naszyjniki. Kiedy ta naturalna żywica jest noszona blisko skóry, uważa się, że jest w stanie uwolnić leczniczy olej (kwas bursztynowy) do krwioobiegu. Ten efekt sprawia, że ślinotok i ból ustają lub przynajmniej zminimalizują.

Bursztyn na kolie bursztyn może być korzystny nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Uważa się, że naszyjniki wykonane z bursztynu są skuteczne w unikaniu i zwalczaniu pcheł i kleszczy. Bursztynowa obroża działa na zasadzie elektryzowania sierści zwierząt, co z kolei pomaga eliminować pchły i inne pasożyty. Również bursztynowe koraliki wydzielają specyficzny zapach, gdy zostaną ogrzane przez skórę zwierząt, co jest mało atrakcyjne dla kleszczy i pcheł. Dzięki temu naszyjniki wykonane z tej naturalnej żywicy cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli psów i kotów. Chociaż może zająć trochę więcej czasu, zanim zaczną działać niż zwykłe obroże, są one również całkowicie naturalne. Zamów broszki i kolie bursztyn!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nineteen − 5 =