Ile mogą kosztować tanie długopisy?

Zabawny i łatwy sposób na odkrycie nieskończonej różnorodności uma! Jaki model, jaki kształt, jaki kolor będzie dla Ciebie odpowiedni? Po prostu je wypróbuj! Aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenie na swoim przyszłym nośniku reklamowym, możesz od razu przesłać swoje logo i umieścić je na wybranym długopisie. Wygląda dobrze? My też tak uważamy! Co więcej, nasz konfigurator produktów uma pozwala uzyskać widok 360°. Logo jest dostosowywane trójwymiarowo do kształtu wybranego długopisu. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twój wybór jest właściwy dla Ciebie i Twojego klienta wybierającego tanie długopisy.

Dzięki kodowi QR umieszczonemu na klipsie pióro umożliwia bezpośrednie połączenie z informacjami cyfrowymi. Możesz dowolnie wybierać informacje, które mają być przesyłane za pomocą kodu QR, czy to link do strony internetowej, czy cyfrowa karta telefoniczna. Kod QR wystarczy zeskanować smartfonem, a informacja od razu ląduje na telefonach grupy docelowej.

Możesz dodatkowo wykorzystać go do dokładnego zmierzenia, kiedy i jak często faktycznie pojawiał się przekaz reklamowy poprzez tanie długopisy – co pozwoli Ci zweryfikować swoje koncepcje marketingowe. Zamów tanie długopisy – znajdziesz je w naszej firmie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + 11 =