Najlepsi deweloperzy rumia

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zakupem mieszkania, które proponują deweloperzy rumia? Jest to dość powszechne zjawisko i istnieje wiele powodów. Mieszkanie jest nieruchomością inwestycyjną, którego dzierżawa wygasa wkrótce. Deweloper sprzedaje mieszkanie, ale musi mieszkać w nim przez kolejny miesiąc lub dwa, aby ustawić zamknięcie na następnej nieruchomości. Mieszkanie jest kontrolowane czynszem lub stabilizowane czynszem, a lokator długoterminowy płaci czynsz poniżej rynkowego. Trójmiasto, w tym Sopot znany jest z przepisów przyjaznych najemcom. W związku z tym przed zawarciem umowy na mieszkanie z najemcą na miejscu będziesz chciał rozważyć liczne postanowienia dotyczące najemcy, które będą pochodzić z nieruchomości, którą kupujesz. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić mieszkanie jako główne miejsce zamieszkania, czy też jako nieruchomość inwestycyjną, zapoznanie się z poniższymi pięcioma względami jest niezbędne do uzyskania finansowej ochrony w takiej transakcji.

1. Najemca i deweloper mają wykonalną umowę na miejscu.|Pierwszą rzeczą, którą Ty i Twój prawnik zajmujący się nieruchomościami powinniście zrobić, jest upewnienie się, że między najemcą a obecnym właścicielem istnieje prawnie wiążąca umowa. Umowa musi zawierać ważne szczegóły, takie jak nazwa najemcy, czas trwania umowy, miesięczny czynsz i depozyt zabezpieczający w depozycie. Jeśli nie ma umowy, jest to zły znak, ponieważ możesz nie mieć formalności, które pozwalają skutecznie usunąć najemcę. Dodatkowo, jeśli najemca przekroczył termin powitania, zgodnie z datami uzgodnionymi w umowie, jest to również poważna czerwona flaga. Nie chcesz skończyć w sytuacji, w której musisz złożyć pozew w celu usunięcia najemcy zaraz po zakupie nieruchomości.
2. Czynsz dzierżawcy został zapłacony i jest aktualny.
Chcesz mieć pewność, że aktualny deweloper zapłacił cały czynsz za mieszkanie i nie wstrzymał żadnych płatności. Jeśli deweloper jest winny pieniądze lub ma poważne opłaty za opóźnienie, jest to znak, że obecny właściciel mógł mieć wiele problemów z pobieraniem czynszu. Aby upewnić się, że czynsz został zapłacony, obecny właściciel musi podpisać dokument potwierdzający ten fakt, oprócz pokazania kopii czeków czynszu, które zostały złożone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × one =