Przewozy osobowe Gdańsk z woj. pomorskiego

Ceny za przewozy osobowe Gdańsk mogą się różnić od tych stawek w zależności od konkretnych potrzeb grupy i szczegółów podróży. Przygotowaliśmy przewodnik, który pomoże Ci zacząć planować budżet podróży i budżet jaki przeznaczysz na przewozy osobowe Gdańsk. Zobaczysz przykłady ofert wynajmu autokarów, różne czynniki, które mogą wpłynąć na cenę, oraz porady, jak uzyskać jak najwięcej z wynajmu autokaru.

Przykłady ofert wynajmu autokarów:
Przykład 1: Pewna grupa wybiera się na rekolekcje w Londynie z 54 pracownikami, czyli 2 godziny i 20 minut jazdy samochodem. Będą na imprezie przez 3 godziny przed powrotem do domu. Łączenie się w zespoły to miła ucieczka od biura, zwłaszcza gdy w grę wchodzi alkohol, a wynajęcie autokaru zajmuje się całym transportem. Grupa Bailey potrzebuje na swoją podróż pełnowymiarowego 56-osobowego autokaru. Koordynator wydarzenia otrzymał wycenę 688 funtów na wynajem autokarów i planuje dać kierowcy 15% napiwku za uwagę i obsługę. Koszt końcowy z napiwkiem: 791,20 złotych.


Przykład 2: Zespół sportowy jedzie na turniej rugby, ostatni mecz, który to wszystko kończy. Zespół składa się z 15 graczy i 2 trenerów. Zespół planuje odejść 20 marca, a powrócić do Leeds 22 marca. Asystent trenera, dzwoni po wycenę za przewozy osobowe z miasta Gdańsk. Otrzymuje wycenę w wysokości 1269 funtów za wynajem 18-osobowych minibusów na trzy dni. Ponieważ zespół będzie przebywał w Gdańsku przez dwie noce, muszą zapewnić kierowcy zakwaterowanie w hotelu. Rezerwują hotel po obniżonej cenie 49 funtów za pokój dla kierowcy i decydują się na napiwek kierowcy o 10%. Koszt końcowy, w tym darmowy pobyt i hotel: 1 493,90 złotych.

Przykład 3: Najlepsza impreza panieńska roku. Pokojówka Basia planuje zrobić idealne kury dla swojej przyszłej narzeczonej w Gdański 24 lipca. Potrzebuje autobusu na imprezę, który może przewieźć 13 pasażerów na ich duże przyjęcie weselne. Koszt za takie przewozy osobowe Gdańsk wyniesie nieco ponad 1000 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − six =