Peruka syntetyczna Gdańsk – czy kleisz ją do głowy?

Czy peruka syntetyczna Gdańsk jest łatwa w zakładaniu? Spójrz jak robię to ja i skorzystaj z moich porad.
Ja przygotowuję włosy do założenia peruki syntetycznej Gdańsk z czapką z siatki. Musisz upewnić się, że masz zakryte uszy, a włosy są za uchem pod peruką. Następnie nakładam klej do peruk (lub inny rozpuszczalny w wodzie klej) wzdłuż linii włosów i trochę nad nim. Możesz używać suszarki z dmuchawą na chłodnym poziomie, aby szybciej wysychała.

Nałożę trochę podkładu na czapkę jaką ma peruka syntetyczna Gdańsk, więc kiedy położę perukę, wtopi się i będzie wyglądać jak moja skóra głowy pod spodem. Jeśli masz trochę włosów pod czapką, chcesz upewnić się, że dotujesz je wzdłuż linii włosów lub jakkolwiek głęboko, twoim zdaniem, będzie. Spróbuj uzyskać taki zasięg. Po wycięciu dodatkowej koronki z przodu nałożę trochę podkładu pod koronkę. Powodem tego jest to, że nie mogę wybielić węzłów syntetycznych peruk z Rokoko z Gdańska. W ten sposób farbuję moją koronkę, aby jeszcze lepiej komponowała się z podkładem na peruce.
Wszystko, co zrobiłem, aby położyć perukę, to po prostu spryskać krawędzie sprayem i założyć szalik, aby pozostał, co zajęło około 15 minut.

Odkąd rosną mi nowe włosy, czyli tak zwane baby hair używam szpilki, aby wziąć małe włosy z przodu peruki, a następnie je obciąć. Staram się, aby były jak najkrótsze. Następnie nakładam mus i nakładam go szczoteczką do zębów, aby peruka syntetyczna Gdańsk wyglądała jak moje prawdziwe włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 − 1 =