Sala na wesele Luzino – chrzty, stypy i wesela

Jeśli zastanawiasz się nad jakąś paletą motywów i kolorów na przyjęcie, upewnij się, że istniejący, nieusuwalny wystrój jaki ma sala na wesele Luzino nie koliduje z twoją wizją. Miejsce, takie jak sala na wesele Luzino, nie musi być wykonane w dokładnych kolorach, jak zaplanowane dekoracje, ale ściany, dywany, krzesła i zasłony nie powinny drastycznie kolidować z nastrojem lub motywem imprezy. Jeśli chcesz wiosenny brunch weselny, przestrzeń w pastelowych kolorach lub motywach kwiatowych byłaby idealnie dopasowana. Na klasyczny ślub weź pod uwagę elegancki pokój w neutralnych kolorach lub czarno-biały.

Dokładnie sprawdź, czy wokół sali na wesele Luzino nie ma wielu gniazdek elektrycznych – zwłaszcza jeśli imprezujesz w miejscu, w którym zwykle nie odbywają się wesela. Będziesz chciał upewnić się, że ekipa rozrywkowa ma całą moc, której potrzebują, aby utrzymać imprezę. Oznacza to zwrócenie uwagi na wszystkie gniazda elektryczne w obszarze odbioru i zaopatrzenie ich w więcej niż wystarczającą liczbę przedłużaczy, z których można bezpiecznie korzystać.

Dobra akustyka – każda sala na wesele Luzino powinna ją mieć! Jeśli przestrzeń jest zbyt echa, może to dać nieoczekiwany pogłos zespołowi, nie wspominając o utrudnianiu gościom mówienia. Podłoga z płytek lub drewna wzmocni dźwięki, a gruby dywan będzie je tłumił. Sprawdź jakość dźwięku w pomieszczeniu podczas wydarzenia i dostosuj swoją muzykę do danego miejsca. Kombinacja jazzowa zabrzmi lepiej w kameralnej galerii sztuki w Luzinie niż 14-osobowa orkiestra (nie wspominając o tym, że zajmuje mniej miejsca na podłodze).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 2 =