Architekt wnętrz Warszawa kieruje się barwą, światłem i fakturą w swoich projektach

Kolory nie wymagają specjalnego wprowadzenia. Kolory w architekturze tworzą estetyczne połączenie między przedmiotami i wprowadzają nastrój. Kolory należy wybierać w oparciu o psychologię i sposób myślenia mieszkańców. Na przykład czerwony jest doskonałym wyborem do jadalni, ponieważ zachęca do apetytu, a zielony do sypialni, ponieważ jest kolorem spokoju i zdrowia. Każdy kolor ma trzy odrębne cechy, a mianowicie Barwę, Wartość i Intensywność, a architekt wnętrz Warszawa musi być świadomy tych cech, aby wykonywać różne kombinacje i kombinacje. Kolory są zasadniczo podzielone na kolory podstawowe i wtórne, a także podzielone na podkategorie na kolory trzeciorzędowe, uzupełniające, analogiczne i monochromatyczne.

Tekstura jest równie ważna w projektach architekta – dotyczy głównie powierzchni i określa, jak typowa powierzchnia wygląda i czuje się. Tekstura dodaje głębi i zainteresowania przestrzeni życiowej oraz określa wygląd / wygląd i konsystencję powierzchni. Tekstura jest zasadniczo podzielona na dwa typy – Teksturę wizualną, w której tekstura jest tylko widoczna, i faktyczną teksturę, w której tekstura jest zarówno widoczna, jak i odczuwalna. Wszystko, co ma związek z tkaninami, takie jak poszewka na poduszkę, narzuty na łóżko lub cokolwiek z pokrowcami, takimi jak zasłony, farba ścienna lub tapety, ma teksturę. Chociaż musi istnieć dominująca tekstura, aby zdefiniować nastrój, należy również uwzględnić kontrastującą teksturę, aby uniknąć monotonii, jakiej nie lubi architekt wnętrz Warszawa.

Światło jest jednym z najbardziej oczywistych elementów wystroju wnętrz, dlatego architekt wnętrz Warszawa tak zwraca na to uwagę. Zarówno naturalne, jak i sztuczne, bez światła inne elementy, a mianowicie kolor, tekstura i wzór, nie mają żadnego znaczenia. Światło wprawia nastrój i atmosferę w przestrzeń życiową i podkreśla każdy inny element, w tym przestrzeń, linię i formy. Podczas gdy inteligentne umieszczenie drzwi i okien powinno dbać o naturalne światło, sztuczne lub sztuczne oświetlenie jest zasadniczo podzielone na trzy główne typy, a mianowicie – oświetlenie zadaniowe, oświetlenie akcentujące i oświetlenie nastrojowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − seven =