Czy odzież ciążowa jest konieczna do kupienia?

Jeśli szukasz czegoś swobodnego i wygodnego w noszeniu, nie możesz się pomylić z T-shirtem. Jeśli wybierzesz odzież ciążową, taką jak koszula z większym dekoltem, możesz łatwo ściągnąć szyję w dół, aby przybliżyć pierś do dziecka. Jeśli martwisz się, że zbyt mocno rozciągniesz szyję, wybierz koszulę z domieszką poliestru lub lycry, ponieważ zapewniają one więcej sprężystości w materiale.

Jeśli przeklinałaś swoją odzież ciążową podczas ciąży, możesz być mile zaskoczona, że ​​nadal jest przydatna w latach karmienia. Noszenie opaski Bella Band nie tylko pomoże Ci przejść przez różne rozmiary dżinsów, ale także zapewni dodatkową osłonę tułowia. Jeśli wolisz podnieść koszulę od dołu podczas karmienia, ale nie chcesz być nadmiernie wyeksponowana, opaska na brzuch dodaje warstwę prywatności na brzuchu bez konieczności noszenia wielu koszul. Top crossover to świetna opcja dla mam karmiących.


Odzież ciążowa taka jak topy crossover można znaleźć w sklepach specjalistycznych, takich jak HappyMum – odzież ciążowa a nawet w zwykłych sklepach detalicznych, takich jak Gap. Z łatwym do odciągnięcia krzyżującym się dekoltem w szpic, crossover topy są miłym krokiem w stosunku do T-shirtu, ale nadal są wystarczająco swobodne do noszenia na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eighteen − 5 =