Czy zawsze organizuje się chrzciny Bielany?

Chrzestni rodzice są substytutami rodziców w przypadku nieobecności, a także tymi, którzy wspierają rodziców w katolickiej edukacji dziecka. Sponsorzy muszą mieć ukończone 16 lat oraz być ochrzczeni i konfirmowani. Normalną rzeczą jest to, że są bardzo blisko rodziców i choć nie jest to konieczne, zwykle jeden wybierany jest po stronie ojca, a drugi po stronie matki.

Coraz więcej jest chrztów, które są odprawiane zbiorowo w kilku rodzinach tej samej parafii. Przygotowanie ceremonii polega na wyborze czytań, modlitw, pieśni i osób czytających, a także na wyborze kolejności ochrzczonych i miejsca, w którym zasiądzie każda rodzina. W zależności od pory i zakresu chrztu można go urozmaicić przystawką lub przekąską lub przygotować posiłek lub kolację – tak zwykle wyglądają chrzciny Bielany.

Chrzciny Bielany to szczególny czas na powitanie nowego dziecka w wierze rodzinnej. Kolacja, która następuje po ceremonii, to czas świętowania. Planowanie chrztu może być stresujące, ale wybór naszej restauracji na Bielanach na organizację przyjęcia może pomóc w usprawnieniu tego procesu.

Właściwie osobiście mieliśmy to we własnym domu, więc nie mam pojęcia. I myślę, że dobrze jest zorganizować chrzciny Bielany w domu. Wiesz, w tym przypadku ludzie naprawdę dobrze się bawili i zostali tak długo, jak chcieli. Nie było ograniczeń czasowych, a także znacznie tańsze niż posiadanie go. Tak jak chrzest na Bielanach jest formalną ceremonią religijną. Tak naprawdę powinniśmy dbać o równowagę między powagą a szczęściem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − three =